Сьогоднi: 23 вересня 2017 Читання Біблії: Числа-2; Матфея-7  
Про нас

Наша громада існує вже більше 20 років. Невеличкий храм, в якому ми маємо можливість збиратися на спільну молитву, названий на честь святого апостола Андрія Первозваного. Першим настоятелем нашого храму був архімандрит Валентин.  З 2000 року настоятелем нашого храму є архімандрит Савва.
Кожного четверга  в нашому храмі служиться АКАФІСТ, після якого всі бажаючі мають можливість почути пояснення Святого Писання, поспілкуватись один з одним на важливі теми, разом з отцем Саввою знайти відповідь на хвилюючі запитання.

По суботах ми збираємося на ВЕЧІРНЮ СЛУЖБУ перед недільним днем, після якої відбувається сповідь.

Щонеділі проводиться найважливіша служба – БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ.

Звичайно, можна замовити молебні, поминальні служби та інші треби.
 

У нас є бібліотека, яка налічує багато книжок на духовну тематику (проповіді, життя святих, дитяча література тощо) і кожний бажаючий парафіянин має можливість взяти почитати те,що його цікавить.

Для найменших дітей влаштована Парафіяльна недільна школа, де допомагають батькам і малюкам навчитися премудрости Божої, бути чемними слухняними дітьми.

Традицією в громаді стали поїздки на природу, відзначення свят, обговорення фільмів і журнальних та газетних статтей (є фільмотека та періодичні видання).

Парафіяни можуть отримати не тільки молитовну ,а і матеріальну підтримку громади з Фонду «Милосердя».

Кожен член громади має можливість брати активну участь у житті громади, вносити пропозиції та нести свій послух.